Ana Sayfa / KURUMSAL

Hakkımızda

 

      1950’li yıllarda ticari hayatına atılan Dilek grup, sektöründe marka olmayı başarmıştır. Zaman içerisinde birçok dünya markasının distribütörlüğünü alan Dilek grup; İstanbul merkez olmak üzere Ankara , Antalya, İzmir, Samsun, Bursa,izmit, Adapazarı,  Düzce, Muğla ve  Aydın da üretim, satış ve lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir. 

 

      İstanbul  yeni sahra’ da kurulu  olan Gamsan  üretim tesislerinde Gamsan ve Gilda markalarını tüketici ile buluşturan ürünlerin yanı sıra talepler doğrultusunda önemli markalar  için “Private label”  üretim yapılmaktadır. Şirket üretim alanında büyümeye , 2012 yılında bünyesine dahil ettiği, Aydın ilinde 100 dönüm arazi  üzerine kurulu kapalı alanda topraksız tarım  işletmeciliği  ile devam etmektedir. Modern tesislerde iyi tarım uygulamaları esas alınarak salkım domates üretimi yapılmakta olup, gelecekte ülkemiz tarım sektöründe   söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

 

      Satış ve Lojistik alanında ise Çaykur, Pepsi, Eti,  İmperial,  Peyman ve Redbull   gibi saygın markaların  satış ve dağıtımını yapmakta, lojistik destek sağlamaktadır. Faaliyet gösterilen bölgeler Başta Marmara   olmak üzere Ege, Akdeniz  , Karadeniz ve Doğu Anadolu ' dur 

 

      Grup, dinamik yapısı, değişim ve gelişimlere olan hızlı adaptasyonu ve iş ortakları ile sürdürülebilir başarıyı yakalamıştır. Müşteri memnuniyeti birinci öncelikli olup, 50000 noktada müşterilere  hizmet sunulmaktadır. 

 

      Tüketicilerinin, müşterilerinin, çalışanlarının ve hissedarlarının yüzünü her daim gülümseten Dilek grup  faaliyetlerini 1.000’in üzerinde çalışanı 700’ün üzerinde dağıtım aracı ve 60.000 m2  depolama alanlarıyla Türkiye genelinde sürdürmektedir. 

 

      Ticari hayatına   mütevazi  bir  aile  şirketi olarak başlayan Dilekgrup kurumsal ve sonuç odaklı  bir şirket olmayı  başarmanın kıvancı ile   büyük bir azimle yarınlara ilerlemektedir.